Oferta

Organizujemy zarówno kameralne, rodzinne uroczystości, jak i pełne gwaru oraz atrakcji imprezy masowe. Spotkania biznesowe, przerwy kawowe, uroczyste kolacje, bankiety, koktajle, pokazy, pikniki, bale... Nie sposób wymienić wszystkie rodzaje imprez, jakie mieliśmy przyjemność współtworzyć. Było ich wiele.

Żywienie zbiorowe

Żywienie zbiorowe

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się m.in. w organizacji żywienia zbiorowego różnego rodzaju szkół i instytucji. Prezentujemy ofertę skierowaną do osób zaangażowanych w organizację żywienia zbiorowego, aby przedstawić szczegóły systemu oraz jego organizacji i zaproponować nawiązanie współpracy w tym zakresie.

Żywienie szkół

Sposób żywienia, który zapewnia niewysokie ceny posiłków, a jednocześnie umożliwia poczynienie oszczędności w administracji i obsłudze. Tym właśnie pragniemy przełamać stereotyp, iż jedyną metodą zapewnienia posiłków młodzieży szkolnej jest utrzymywanie kosztownych stołówek szkolnych. System żywienia, który proponujemy opiera się na zasadzie outsourcingu - czyli wydzielaniu i przesuwaniu na zewnątrz tych zakresów aktywności szkoły, które nie stanowią jej podstawowej funkcji, jaką jest edukacja.

W tym systemie szkoła nie zajmuje się samodzielnie prowadzeniem produkcji dań obiadowych dla swoich uczniów (co pociąga za sobą konieczność prowadzenia zaopatrzenia, magazynowania i obróbki artykułów spożywczych, wydawania posiłków, sprzątania oraz rozliczania produkcji oraz kontrahentów), tylko pozyskuje je z zewnątrz np. na podstawie ogłoszenia i rozstrzygnięcia przetargu zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych lub zamówieniu z wolnej ręki. Rozwiązania takie z powodzeniem stosuje już wiele szkół, z którymi współpracujemy. Finansowanie żywienia dzieci w szkołach jest pokrywane z:

 • wpłat własnych rodziców żywionych dzieci,
 • funduszy szkoły,
 • dofinansowania z organizacji pomocowych (Gminne lub Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej),
 • dofinansowania z innych instytucji lub od sponsorów.

 

Jak to działa Korzyści wynikające z systemu:
Schemat
 • Ograniczenie kosztów osobowych, zmniejszenie ilości personelu kuchennego, magazynowego, intendentów i innych osób.
 • Wymienność personelu: osoby pracujące przy wydawaniu posiłków ok. 4 godz. dziennie (1/2 etatu) mogą pełnić też inne funkcje.
 • Brak kosztów w okresie związanym z przerwami w zajęciach szkolnych, podczas wakacji itp.
 • Ograniczenie kosztów związanych z funkcjonowaniem zaplecza kuchennego: media, utrzymywanie sprawności profesjonalnych urządzeń kuchennych, naprawy.
 • Ograniczenie kosztów związanych z wyposażeniem technicznym kuchni, możliwość sprzedaży części zbędnego wyposażenia (średni koszt wyposażenia kuchni to ok. 100 tys. zł).
 • Możliwość współpracy na preferencyjnych warunkach w przypadku innych przedsięwzięć (uroczystości, choinki itp.)
 • Brak kosztów oraz zaangażowania organizacyjnego związanego z wprowadzeniem systemu HACCP, obligatoryjnego we wszystkich zakładach prowadzących obrót spożywczy.

 

Żywienie instytucji

Jeżeli chcą Państwo zapewnić swoim pracownikom posiłek profilaktyczny lub obiadowy złożony z zupy, drugiego dania i napoju lub tylko wybranych elementów, a jednocześnie do niezbędnego minimum ograniczyć przerwy w pracy i kłopoty związane z prowadzeniem i funkcjonowaniem bufetu, prosimy o kontakt. Dostarczymy Wam na ustaloną godzinę smaczne i gorące posiłki: w oddzielnych opakowaniach typu termobox albo w termosach zbiorczych do wydania na miejscu. W przypadku zainteresowania nasza ofertą prosimy o przemyślenie poniższych pytań i kontakt z nami:

 • Jaką dzienną ilość posiłków chcą Państwo zamówić?
 • W jakim asortymencie: zupa/II danie/napój?
 • Jakie posiadają Państwo warunki do wydawania – własna zastawa, nasze naczynia jednorazowe?
 • Jaka jest godzina i miejsce dostawy?
 • Czy żywienie ma być zapewnione od poniedziałku do piątku czy też w dni weekendowe?

 
Catering

 Catering

Przygotowanie potraw, aranżacja stołu i sali oraz wykwalifikowana obsługa.

więcej

Kompleksowa
organizacja imprez

Kompleksowaorganizacja imprez

Przyjęcia na świeżym powietrzu, koncerty, imprezy masowe, pokazy, pikniki itp.

więcej

Wynajem hal namiotowych

Wynajem hal namiotowych

Wynajem namiotów, mebli bawarskich, oraz wszelkiego rodzaju sprzętu i akcesoriów.

więcej